Hakkımızda

Tamamladığı etkileyici projelerle, profesyonel kadrosuyla bilinen Liva İskele 2016 yılında kuruluşundan bugüne kadar enerji santrallerinde, sahne, stadyum, alışveriş merkezi, hava alanı, konut gibi yapıların inşaat ve bakım-onarım durumlarında gereken çalışma platformlarının kurulumu, sökümü, kiralanması, satışı, süpervizörlük ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

Liva İskele, bünyesinde bulunan profesyonel kadrosunun tüm personelleri gerekli mesleki ve İSG eğitimlerini almış olup mevzuatlarda belirlenen şekilde sertifikalandırılmıştır.

Liva İskele, uluslararası standartlarda üretilmiş EN12810-EN12811 normlarında sertifikalandırılmış iskele malzemesi kullanmaktadır. Kendi alanında uzman kadromuzla tüm projelerimizi planla-inşa et-yönet vizyonuyla tüm etapları gerçekleştiren Liva İskele faaliyetleri sırasında İSGÇ kurallarına azami özeni göstermesiyle sektöre öncülük etmektedir.

Projelerinde mühendislik çizimlerinden kurulum-söküm hizmetinin bitmesine kadar olan süreçleri yöneten Liva İskele, bu sayede tüm projeleri zamanında ve anahtar teslim (kurulum-söküm-kiralama-süpervizörlük-mühendislik) olarak tamamlamak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir.

Misyon

Liva İskele, gelişen Türkiye’nin eksik kalan yanlarını kapatmayı, inşaat ve enerji sektöründe, iş güvenliği ve işçi sağlığını uluslararası standartlara taşıyarak sektörü daha güvenli bir hale getirmeyi amaçlar.

Liva İskele, aldığı işi projelendirdikten sonra hızlı bir biçimde organize olup en güvenilir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeyi görev edinmiştir.

Liva İskele, müşterileriyle uzun soluklu çalışmayı amaç edinmiş olup bu çözüm ortaklığını daha ileriye taşımayı amaç edinmiştir.

Vizyon

Hizmet vereceği tüm projelere en yenilikçi, en güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen yapısıyla uluslararası şirket haline gelebilmek.

Değerlerimiz

Çalışanlarımız, müşterilerimiz, meslektaşlarımız, mal ve hizmet aldığımız kuruluşlar ile dürüstlüğe dayalı etik bir iş birliği sağlarız.

Tüm projelerimizde iş sağlığı ve güvenliğinden taviz vermeyiz.

Çalışanlarımızı sürekli yenilikleri öğrenmeye teşvik eder kişisel gelişimlerini desteklemeye çalışırız.

Müşterilerimizin kalite beklentilerinin üzerine çıkmayı en iyiyi yapmayı hedefleriz.

Liva İskele’ nin başarılı ve öncü şirket olması tüm personellerimizce ortak hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda takım olma bilincini taşırız. Takım çalışmalarımız sayesinde uygulamalarımızın kalite ve hız kazanacağına ayrıca sektöre öncülük edeceğimize inanırız.