İskele Kurulum Söküm Hizmeti


Endüstriyel tesislerde, enerji santrallerinde, tersanelerde, köprü, sahne ve fabrikalarda, binalarda her türlü bakım onarım ve inşaat esnasında ihtiyaç duyulan iskele kurulumu hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimizi kendi malzememizi kullanmamızın yanı sıra müşterilerimizin malzemesiyle de sadece işçilik hizmeti verebilmekteyiz. İskele, planlanmış veya planlanmamış duruşlarda ve günlük bakım durumlarında iş alanlarına erişim anahtarıdır. Liva İskele, endüstrideki iskele gereksinimlerini karşılamak için ürün ve mühendislik desteğine sahiptir.

İskele Malzemesi Kiralama Hizmeti


Projelerinizin ihtiyacına göre gereken malzemelerin tespiti yapılıp iskele malzemesi kiralama hizmeti sunmaktayız. Liva İskele, uluslararası standartlarda üretilmiş EN12810-EN12811 normlarında sertifikalandırılmış iskele malzemesi kullanmaktadır ve kiralamaktadır. Bu kiralamalar proje bazlı olup kısa ve uzun süreli olabilmektedir.

İskele Malzemesi Satışı


Liva İskele, müşterilerine proje ihtiyaçlarınıza göre veya isteminize göre uluslararası standartlarda üretilmiş EN12810-EN12811 normlarında sertifikalandırılmış iskele malzemesi satışı sunmaktadır.

Süpervizörlük ve Mühendislik Hizmeti


Liva İskele olarak müşterilerimizin projelerinde iskele kurulumunun yanı sıra bu kurulumun planlanması, yönetilmesi, bütçe aşamasında metraj ve maliyet hazırlanması hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca kurulumu yapılan veya yönetilen iskelelerin teknik denetimi de yapılmaktadır. Liva İskele olarak tüm projelerde (santral, tesis, avm) veya kurulacak her türlü iskelelerin keşifleri malzeme listesi, statik hesapları gibi mühendislik hizmetini de vermekteyiz. Mühendislik ve saha ekibimiz, her türlü durum için kısa ve uzun vadeli ihtiyaçlarınıza uyacak en iyi ve optimal sonucu belirlemek dahil olmak üzere iskele erişimini tasarlamak için kapsamlı tecrübeye sahiptir. İskele kurulumu ve malzeme listesi için ilgili çizimleri projelendirip, iskele gereksinimlerinizi karşılamak için etkili bir tasarım ve planlama sağlamaktayız.